wyszukiwanie zaawansowane
1 » WEIDER2

Kategorie

Dodatkowe opcje przeglądania

Nasze hity

WEIDER

WEIDER

WEIDER to marka legenda. Najstarsza i najbardziej rozpoznawalna na rynku światowym stworzona przez słynnego Joe Weidera, trenera Arnolda Schwarzeneggera.

73 lata doświadczeń w dziedzinie badań i pracy z zawodnikami, pozwoliły opracować produkty idealnie dopasowane, o doskonałej jakości. Weider to światowy lider na rynku suplementów diety dla ludzi uprawiających sport. Już od ponad 70 lat wspiera sportowców w osiąganiu jak najlepszych wyników. Weider obecnie jest synonimem profesjonalizmu, sprawności i zaufania a jej produkty są obecne w 122 krajach na całym świecie. Zaufanie sportowców na całym świecie jest szczególnym powodem do dumy, ale to również zobowiązanie, dlatego wszystkie produkty są najwyższej jakości. Od roku 1936 przesłanie Joe Weidera skłaniało sportowców, trenerów i sportowych naukowców z całego świata, aby zmienili na zawsze swoje podejście do treningu, odżywiania i regeneracji sił, zgodnie z wytycznymi ustanowionymi w jego zasadach treningowych.

Dzisiaj marka WEIDER jest synonimem zdrowia, kondycji i jakości na całym świecie. Produkty, informacje i usługi sprzedawane są w na całym świecie, a Joe Weider nazywany jest ojcem nowoczesnej kulturystyki.