wyszukiwanie zaawansowane
1 » PEAK INTERNATIONAL2

Kategorie

Dodatkowe opcje przeglądania

Nasze hity

PEAK INTERNATIONAL

PEAK INTERNATIONAL

Peak International to marka, która od 1974 roku wspiera aktywnych w zdobywaniu szczytów – tych pierwszych i tych setnych w życiu, tych najniższych i tych najwyższych, tych dosłownych, górskich i tych po prostu związanych ze sportem. 


Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo

Wiemy, że aktywność fizyczna to nie tylko pasja i przyjemność, ale też wyzwanie, zmaganie się z własnymi słabościami i przeciwnościami, jakie stawia przed człowiekiem natura. Właśnie dlatego regularnie tworzymy rozwiązania, które poprawiają Twoje bezpieczeństwo na szlaku, zapewniają komfort podczas wysiłku fizycznego i chronią przed niesprzyjającymi warunkami.


Inspirujemy aktywnych ludzi na całym świecie

Marka Peak International została założona w Wielkiej Brytanii, ale dziś dostępna jest na całym świecie: od Argentyny, przez Zimbabwe, po Chiny i Australię.  Globalnie Peak International dostarcza obuwie i odzież do uprawiania takich dyscyplin, jak bieganie, squash, golf, trekking. W Polsce skupiliśmy się na produkcji odzieży outdoorowej, przeznaczonej dla miłośników górskich wędrówek. Nasze produkty dostępne są w sieci salonów Martes Sport, który jest też oficjalnym przedstawicielem naszej marki w Polsce.

 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje