wyszukiwanie zaawansowane
1 » BIOAVENA2

Kategorie

Dodatkowe opcje przeglądania

Nasze hity

BIOAVENA

BIOAVENA

BioAvena aktywnie uczestniczy w szerzeniu idei ekologii wspierając działaniami promocyjnymi i edukacyjnymi stowarzyszenia, które współtworzy, np. Podkarpacka Izba Rolnictwa Ekologicznego, Polska Ekologia.Promujemy ekologię, kraj oraz region podkarpacki poprzez uczestnictwo i prezentację swoich produktów na imprezach wystawienniczych w Polsce i za granicą, np. Ekogala, Polagra Food, Paris Air Show czy BioFach – największe na świecie targi żywności ekologicznej.

Produkty firmy są nagradzane w Ogólnopolskim Konkursie Promocyjnym Eco Agro Poland. Zadaniem konkursu jest wyłonienie i promocja wyrobów rolno – spożywczych, których produkcja oparta jest na polskich surowcach. Natomiast gotowe produkty są najwyższej jakości.

Naszą chlubą są nasze produkty. Wiele z nich cieszy się już dużą popularnością w śród Polaków, są to: chipsy jabłkowe, kasze gryczane palone i niepalone, makarony (orkiszowe, żytnie, gryczane, jaglane, kolorowe), różnorodne rodzaje musli, liczne odmiany ryżu oraz 100% soki ekologiczne.

BioAvena posiada certyfikat największej ogólnopolskiej Jednostki Certyfikującej – Ekogwarancja PTRE, która zajmuje się certyfikacją gospodarstw rolnych. Ekogwarancja kontroluje również produkty spożywcze eksportowane przez polskie firmy do krajów UE oraz USA.
Numer identyfikacyjny Ekogwarancji PTRE: PL-EKO-01.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje